Zajíma tě neco konkrétního?

+421 903 72 77 33

info@socarafting.cz

RAFTING NA ŘECE SOČA - PROGRAM XXL

Překrásná příroda, ubytování přímo u řeky a rafting na smaragdové řece Soča.

 

PROGRAM XXL je kombinace raftingu, canyoningu a moderního kempování v překrásné přírodě Julských Alp. Vezmeme Vás na divokou vodu, kde Vám prodáme všechny naše zkušenosti ohledně raftování. Budeme raftovat na raftových člunech, ve kterém bude licencovaný instruktor. Ukážeme Vám krásnou přírodu Triglavského národního parku a večer si uděláme nějaké dobroty na grilu. Příjemná atmosféra v lúne přírody, to je náš top program XXL.

 

 

Rafting na rieke Soča   Výlet v Triglavskom národnom parku   Kanoning v tiesnave Susec

   

 

Cena programu zahrnuje:

 • 2x rafing, 2x výlet, 1x canyoning
 • 3x snídaně, 2x večerní grilovačku
 • v kempu k dispozici káva a čaj během celého dne FREE
 • neoprenový oblek, bundičku, boty, plovací vestu, přilbu a sedák na canyoning
 • pronájem stanu + nafukovací postel
 • tričko raftování
 • fotodokumentaci

Cena programu nezahrnuje:

 • obědy
 • dopravu mikrobusem
 • cestovní pojištění na rafting a canyoning
 • storno pojištění zájezdu, (pokud se nepojistíš u nás)
 • spacák, polštář
 • poplatek 4€ Vodopád Koziak

 


RAFTING na řece Soča je pro úplné začátečníky, ale ani "vodáci" (program kanoe / KAJAK XXL) se u nás na programu nebudou nudit. Raftujeme ty nejkrásnější úseky na velkých šestimístných raftech. Vy naši klienti jste motor a my instruktoři vás provedeme tou nejlepší trasou na jakou Vás odhadne Váš instruktor. Na jaře když je dostatek vody jezdíme od naší základny z kempu. Tato část je překrásná a ne moc náročná. Zde Vás naučíme, jak se chovat na divoké vodě, natrénujeme všechny povely a naučíme Vás co dělat když se ocitnete v divoké vodě a jak se zachránit.

 

      

   

Další den zužitkujeme naše naučené znalosti a parádně si zaraftujeme na divoké vodě ve spodním úseku řeky Soča. Postupně, jak vody během sezóny ubývá, jezdíme úseky, které jsou v daném termínu sjízdné. To znamená, že na jaře, když je dostatek vody jezdíme každý den jiný úsek. Ale během léta, když je vody méně jezdíme dvakrát tentýž spodní úsek.

 

OBTÍŽNOST divoké vody záleží od daného měsíci, termínu a povětrnostních podmínkích. Ale většinou je to přibližně takto:

 

DUBEN, KVĚTEN, ČERVEN a ZÁŘÍ je vody více, což znamená vyšší obtížnost a vhodné pro dobré plavce a lidi, co mají rádi adrenalin. V těchto termínech jsou větší vlny, válce, prostě TOP.

 

ČERVENEC, SRPEN v těchto měsících je vody méně, voda je překrásné průhledná až do několika metrů. V těchto měsících se jezdí většinou spodní úsek a rafting v tomto období je vhodný i pro slabší plavce a děti.

 

      


CANYONING kdo má rád aquapark, tak ten si přijde na své v potoce Sušec. Začínáme menšími skoky, skluzavkami a končíme 12metrovou raketou. Uvidíš, že ani ten nejlepší architekt na světě by to nenavrhl lépe, než to vybudovala sama příroda.

 

      

 


VÝLETY na našich zájezdech Vás vezmeme na místa, která jsou buď krásná nebo něčím zajímavé. V oblasti je nespočet přírodních krás (vždyť je to Triglavský národní park), ale i historie je velmi zajímavá a v oblasti je velké množství bunkrů, pevností nejen z 1. SV války.

 

      

 


UBYTOVÁNÍ je v naší raftové základně přímo u řeky Soča v městečku Bovec kemp KOVAC. Moderní rodinný kemp, krásná příroda, velké rodinné stany HUSKY, nafukovací matrace (postele), společenský stan a ohniště jsou zárukou přežití krásného pobytu v přírodě.

 * Na kempování si třeba přinést spacák nejlépe KOMFORT do - 5, polštář a nějakou přikrývku, deku pod sebe.

 

      

 


STRAVA v ceně jsou 3x raftové snídaně, 2x večerní grilovačka, teplé nápoje jako káva, čaj během celého programu FREE, tedy stále dostupné a v ceně, obědy řešíme v místních restauracích, kde se pohybuje oběd okolo 15-20 € / osoba. Asi 150m od naší základny je restaurace a 3 km je Merkator což jsou místní potraviny.

 

      

 


DOPRAVA mikrobusová od naší CK raftování je z Bratislavy - Hlavní vlakové nádraží (* většinou odjezd z Bratislavy v 13:00 hod., příjezd do Bratislavy 20:00 hod. samozřejmě pokud vše půjde podle plánu. Pokud máte vlastní auto, můžete si ho nechat u nás v Čunove. Cena je 89 € /osoba. Pokud mají klienti na zájezdu vlastní dopravu, je třeba počítat s tím, že během celého programu se přesouváte svými auty a logistiku zajišťuje naše CK.

 

      

 


POJIŠTĚNÍ proti úpadku, naše cestovní kancelář je pojištěna přes UNION a také přes tuto pojišťovnu nabízíme zdravotní pojištění na rizikové sporty, co je rafting a canyoning.

Cena je 5,00 € / osoba / den.

 


DOPLATKY v kempu máme sprchy na žetony, cena je 1 € / žeton na 4,5 minuty.

 

 


CHTĚLI BYSTE NĚCO SPECIÁLNÍHO? DOPLNIT PROGRAM O ZIPLIE, KAJOKOVÁNÍ

PŘÍP. SPECIÁLNÍ CATERING? POKUD ANO

 

KONTAKTUJTE NÁS e-mail: info@socarafting.cz, telefon: +421 911 305 961, +421 903 72 77 33


PODMÍNKY:

 • Nutnost umět plavat!
 • Minimální věk 15 let.
 • Minimální výška hladiny na rafting.
 • Rezervace termínu e_mailom / zasláním objednávky.
 • Minimální počet zájemců.
 • Podpis reversu - prohlášení o účasti na programu na vlastní zodpovědnost. Pro osoby mladší 18 let podepisují reverz rodiče příp. zákonný zástupce.
 • Klient je za zapůjčený materiál zodpovědný. V případě ztráty nebo vážného poškození je povinen tento materiál uhradit v plné výši.
 • Storno zájezdu - storno dárkové poukázky platí dle všeobecných obchodních podmínek / smluvní podmínky CK raftování.
 • V případě vlastní dopravy se během programu budete přesouvat vlastní dopravou.

VYHRAZUJEME SI PRÁVO NA:

 • Změnu termínu, resp. zrušení zájezdu při nedostatečném počtu zájemců min. 6 osob.
 • Změnu programu, změnu zjazďovaného úseku, zrušení programu při nedostatku přírodní vody, nebo velmi vysokém stavu vody, příp. v jiných neočekávaných událostech pokud instruktor uzná, že by mohla být ohrožena skupina příp. jednotlivec.
 • Vyřazení osoby z programu (ze skupiny) / rafting (z ráfků člunu) / canyoning (ze skupiny) pod vlivem alkoholu nebo jiných omamných látek, pokud instruktor uzná, že by mohla být ohrožena skupina příp. jednotlivec bez nároku na vrácení peněz za danou službu.
Zobrazit celý popis

Rychlé fakty

2x rafting, + výlety, 1x kaňoning,

stan s matrací

polpenze

vlastní, mikrobus ck,

léto od 15 let

WW II - IV

Fyzická náročnost

LehkýNáročný

Plán cesty

 • 1. den CESTA DO SLOVINSKA do naší základny příp. s CK RAFTOVANIE z Bratislavy z Hlavní vlakového nádraží. Pokud jedete vlastní dopravou, setkáváme se v 19:00 v kempu Kovac, kde bude UVÍTÁNÍ, UBYTUJETE se v našich rodinných stanech Husky, dáme si welcome drink a DOSTANETE INFO o přesném programu našeho zájezdu.

 • 2. den SNÍDANĚ, RAFTING + instruktáž o ovládání raftových člunu a povelů, na oběd se zastavíme v místní restauraci. Pak nás ještě čeká prohlídka kaňonu Velika Korita + koupání, historická pevnost Kluže, nahlédneme do 60 metrů hlubokého kaňonu Koritnica a do kaňonu Učja. Večer si uděláme večerní grilovačku a volný program.

 • 3. den SNÍDANĚ, RAFTING a na oběd se zastavíme v místní restauraci, prohlídka vodopádů Koziak, prohlídka známého mostu Napoleón (výška 22m), prohlídka vojenských bunkrů z 1. sv. války, zastávka u vodopádu Boka výškou 106m, VEČERNÍ grilovačka a volný program.

 • 4. den SNÍDANĚ, canyoning v soutěsce Sušec, oběd v místní restauraci, VRÁCENÍ VYBAVENÍ, KONEC PROGRAMU a přesun na Slovensko příp. do Chorvatska k moři, domů ....

Program organizujeme od DUBNA do ZÁŘÍ, od pondělí do čtvrtka a od čtvrtka do neděle

 

Možnost DOPLNENÍ PROGRAMU a INDIVIDUÁLNÍHO PROGRAMU je v pondělí, čtvrtek a v neděli příp. po dohodě u nás v CK telefonicky či e-mailem. Podmínka vlastní doprava, respektive při plně obsazeném mikrobusu CK lze doobjednat program navíc.

 

 • rafting - 55€ /os.
 • canyoning - 55€ /os.
 • ZIP LINE - 65€ /os.
 • kajakování - 60€ /os.
 • Paddleboarding - SUP - 60€ /os.

KOD XXL v ceně ještě zahrnuje - 3x snídaně, 2x večerní grilovačka, pronájem stanu + nafukovací matrace, tričko raftování na památku, fotodokumentaci organizátorem z programu / cca 10 fotek z turnusu /, obsáhlé fakultativní výlety s instruktorem.
 

Kupní-prodejní smluvní vztah mezi objednatelem a dodavatelem (raftování s.r.o.), vzniká po připsání zálohové platby na účet raftování s.r.o., na základě přijaté objednávky zájezdu a zálohové FA.

 

UPOZORNĚNÍ: Během sezóny 2023 na programu XXL Slovinsko Soca budou točit záběry do filmového dokumentu o CK raftování, o programu / program a o cestování během sezóny 2023 na kterém můžete během programu být i vy součástí. Pokud byste nechtěli být součástí dokumentu informujte nás předem. Za pochopení děkujeme.

 

Poplatky na místě:
Kemp: 1 Euro / žeton za sprchu.
Vstup vodopád Kozjak: 4 Eura / dospělá osoba.

 

CENA PROGRAM RAFTING / CANYONING ZAHRNUJE: raftových člun, místo v raftu, kompletní raftovou / canyoningovu výstroj (záchranná vesta, přilba, pádlo, neopren, neoprenové boty, bundička, sedák na canyoning). Certifikovaný instruktor v raftových člunu / canyoning. Komplet zaškolení / instruktáž před raftingem. Teorie pádlování, bezpečnost, instruktáž o ovládání raftových člunu, povelů, instruktáž o chování na divoké vodě v případě převrácení, zkouška plavání na Házečky v proudu, rafting na řece Soča. Instruktáž před vstupem do Canyonu, canyoning Sušec, místní poplatky za rafting / canyoning. Dopravu na místě: přepravu osobních věcí, případně přepravu vodičů k vlastnímu autu. Přesun raftových člunů a technického materiálu během celého průběhu akce.

 

Upozornění / podmínky zájezdu / Organizátor zájezdu si vyhrazuje právo na:
- Změnu termínu, resp. zrušení zájezdu při nedostatečném počtu zájemců min. 6 osob ve skupině.
- Změnu programu, změnu zjazďovaného úseku rafting / canyoning nebo zrušení programu rafting / canyoning při nedostatku přírodní vody, nebo velmi vysokém stavu vody příp. v jiných neočekávaných událostech pokud instruktor uzná, že by mohla být ohrožena skupina příp. jednotlivec bez nároku vrácení peněz za danou službu.
- Vyřazení osoby z programu (ze skupiny) / rafting (z ráfků člunu) / canyoning (ze skupiny) pod vlivem alkoholu nebo jiných omamných látek pokud instruktor uzná, že by mohla být ohrožena skupina příp. jednotlivec bez nároku na vrácení peněz za danou službu.

 

veslá

Hodnocení zájezdu

Klaudia Nesládeková

Hodnocení:

Skvělé, skvělé a zase jenom skvělé! Vše bylo naprosto perfektní. Velké stany, dobré jídlo, úžasní instruktoři, báječný celý tým raftovanie.sk! Děkujeme!

Fany Orel

Hodnocení:

Ahóój. Nádherná příroda, profi přístup instruktorů , kterým rozhodně nechybí smysl pro humor.Doporučuju všem kdo chtějí prožít supr dovolenou ve skvělé partě lidí.Jediná chybička kterou to má je , že to tak strašně rychle uteklo, ale nevadí, určitě jsme se neviděli naposledy. Vy kdo jste byli s námi ozvěte se , rád vám přepošlu nějaké foto. Ještě jednou všem " Ahooj" a našemu zadákovi Lukymu "Juchůůů"

Monika Padyšáková Domovcová

Hodnocení:

Naša rôznorodá skupina bola vcelku náročná, no chalani zvládajú s prehľadom všetky vekové aj povahové kategórie. :) Skutočnosť predčila všetky očakávania. Príroda je v Slovinsku úžasná sama osebe, ale v takej spoločnosti ako nám robili Mirec, Rafťo a Lukáš, sme si raftovanie na Soči neskutočne užívali. (Keby tam lietali nejaké komáre alebo muchy, mám ich na zuboch. :D ) Nádherné počasie bolo už len čerešničkou na torte. Chalani skrátka vedia, čo robia, sú v tom doma (aj to je na nich vidno ;) ). Sprostredkovali nám zážitok, na aký sa nezabúda. Oceňujem ich profesionalitu a bezprostrednosť. Ale nech tej chvály nie je priveľa, teraz trochu kritiky - bolo nám všetkým málo!!! :D :D

Kamila Petrejeová

Hodnocení:

Na začiatku strach z niečoho neznámeho.Nie som priliš dobrý plavec, mám veľký rešpekt pred vodou, ale chcela som skúsiť či sa dokažem prekonať. Vďaka Mircovi,Rasťovi a Lukášovi sa nám podarilo prežiť niečo neskutočné. Nádhera,radosť,šťastie,dokonalosť sú slová ktoré vystihujú prežité. Chalani ste SUPER!!! Na nič sa nehráte, viete čo robíte, a robíte to perfektne. Veľmi vám fandím, a držím palce vo všetkom čo vás čaká, zaslúžite si vyhrávať. Zvlašť sa chcem poďakovať Rasťovi, ktorý to s nami nemal celkom jednoduché ( bol inštruktor v našom rafte), ale zvládol nás ukážkovo. Snažil sa nás zabaviť, aj niečo naučiť. Príroda je tu nádherná, Soča najkrajšia rieka akú som videla. Je to rozprávka.Chlapci nám ukázali krásne miesta. Určite odporúčam každému. CHALANI ĎAKUJEM!

Péťa Krausová

Hodnocení:

Byl to super zážitek na který budeme ještě dlouho vzpomínat. Díky kluci!!

Lenka Jiraskova

Hodnocení:

Kdo nezkusí - neuvěří....tak tam rychle utikejte a přesvěčte se sami. Na vodu jedině s VÁMA kluci. UŽ SE TĚŠÍME NA BALKÁN. Prostě pecka.

Hodnocení zájezdu