Zajíma tě neco konkrétního?

+421 903 72 77 33

info@socarafting.cz

RAFTING NA ŘECE SOČA - PROGRAM SPECIÁL
Čistě raftový program na řece Soča kombinovný poznáváním okolí Bovce

 

PROGRAM SPECIÁL tento program sestává ze tří dnů na vodě s výlety bez canyoningu. Během programu Vás vezmeme na divokou vodu, kde Vám prodáme všechny naše zkušenosti ohledně raftování. Budeme raftovat na šestimístným raftovém člunu, ve kterém bude licencovaný instruktor. Ukážeme Vám krásnou přírodu Triglavského národního parku a večer si uděláme nějaké dobroty na grilu. Příjemná atmosféra v lúne přírody, to je náš top program XXL.

 

 

    

 

Cena programu zahrnuje:
• 3x rafting, 2x výlet
• 3x snídaně, 2x večerní grilovačku
• neoprenový oblek, bundičku, boty, plovací vestu a přilbu
• pronájem stanu + nafukovací postel
• tričko raftování
• fotodokumentaci

 

Cena programu nezahrnuje:
• obědy v místních restauracích
• dopravu mikrobusem
• cestovní pojištění na rafting a canyoning
• storno pojištění zájezdu, 4€ poplatek vstup na vodopad Koziak
• spacák, polštář

 

 


RAFTING tento program je jen o raftingu a výletech, neobsahuje kaňoning. Raftujeme ty nejkrásnější úseky na velkých šestimístných raftech. Vy naši klienti jste motor a my instruktoři vás provedeme tou nejlepší trasou, na jakou Vás odhadne Váš instruktor. Raftujeme všechny 3 dny na divoké vodě, první den od naší základny z kempu a pak se přesouváme níže. Vrchní část je překrásná, a ne moc náročná. Zde Vás naučíme, jak se chovat na divoké vodě, natrénujeme všechny povely a naučíme Vás, co dělat, když se ocitnete v divoké vodě a jak se zachránit.

 

    

 

Další den zužitkujeme naše naučené znalosti a parádně si zaraftujeme na divoké vodě ve spodním úseku řeky Soča. A poslední den se rozhodneme podle stavu vody, kam nás raft odvane.
Postupně, jak vody během sezóny ubývá, jezdíme úseky, které jsou v daném termínu sjízdné. To znamená, že na jaře, když je dostatek vody jezdíme každý den jiný úsek. Ale během léta, když je vody méně jezdíme dva krát tentýž spodní úsek.

 

OBTÍŽNOST divoké vody záleží od daného měsíce, termínu a povětrnostních podmínek. Ale většinou je to přibližně takto:

DUBEN, KVĚTEN, ČERVEN a ZÁŘÍ je vody více, což znamená vyšší obtížnost a vhodné pro dobré plavce a lidi, co mají rádi adrenalin. V těchto termínech jsou větší vlny, válce prostě TOP.

ČERVENEC, SRPEN v těchto měsících je vody méně, voda je překrásné průhledná až do několika metrů. V těchto měsících se jezdí většinou spodní úsek a rafting v tomto období je vhodný i pro slabší plavce a dětí

 

    

 


VÝLETY na našich zájezdech Vás vezmeme na místa, která jsou buď krásná nebo něčím zajímavé. V oblasti je nespočet přírodních krás (vždyť je to Triglavský národní park), ale i historie je velmi zajímavá a v oblasti je velké množství bunkrů, pevností nejen z 1. světové války.

 

    

 


UBYTOVÁNÍ je v naší raftové základně přímo u řeky Soča v městečku Bovec v kempu KOVAC. Moderní rodinný kemp, krásná příroda, velké rodinné stany HUSKY, nafukovací matrace (postele), společenský stan a ohniště jsou zárukou přežití krásného pobytu v přírodě. * Na kempování je třeba si přinést spacák, nejlépe KOMFORT do - 5, polštář a nějakou přikrývku, deku pod sebe.

 

    

 


STRAVA v ceně jsou 3x raftové snídaně, 2x večerní grilovačka, teplé nápoje jako káva, čaj během celého programu FREE tedy stále dostupné a v ceně, obědy řešíme v místních restauracích, kde se cena za oběd pohybuje 9 € / osoba. Asi 150m od naší základny je restaurace a 3 km je Merkator což jsou místní potraviny.

 

    

 


DOPRAVA mikrobusová od naší CK RAFTOVANIE je z Bratislavy - Hlavní vlakové nádraží (* většinou odchod z Bratislavy v 13:00 hod., příjezd do Bratislavy 20:00 hod., samozřejmě pokud vše půjde podle plánu. Pokud máte vlastní auto, múžete si ho nechat u nás v Čunove. Cena je 65 € / osoba. Pokud mají klienti na zájezdu vlastní dopravu, je třeba počítat s tím, že během celého programu se přesouváte svými auty a logistiku zajišťuje naše CK.

 

    

 


POJIŠTĚNÍ proti úpadku, naše cestovní kancelář je pojištěna přes UNION a také přes tuto pojišťovnu nabízíme zdravotní pojištění na rizikové sporty, což je rafting a canyoning. Cena je 4,00 € / osoba / den.

 


DOPLATKY v kempu máme sprchy na žetony, cena je 1 € / žeton na 4,5 minuty.

 

 


CHTĚLI BYSTE NĚCO SPECIÁLNÍHO? DOPLNIT PROGRAM O ZIPLINE, KAJAKOVÁNÍ
PŘÍP. SPECIÁLNÍ CATERING? POKUD ANO

 

KONTAKTUJTE NÁS e-mail: info@socarafting.cz, telefon: +421 911 305 961, +421 903 72 77 33


PODMÍNKY:

 • Nutnost umět plavat!
 • Minimální věk 15 let.
 • Minimální výška hladiny na rafting.
 • Rezervace termínu e_mailom / zasláním objednávky.
 • Minimální počet zájemců.
 • Podpis reversu - prohlášení o účasti na programu na vlastní zodpovědnost. Pro osoby mladší 18 let podepisují reverz rodiče příp. zákonný zástupce.
 • Klient je za zapůjčený materiál zodpovědný. V případě ztráty nebo vážného poškození je povinen tento materiál uhradit v plné výši.
 • Storno zájezdu - storno dárkové poukázky platí dle všeobecných obchodních podmínek / smluvní podmínky CK raftování.
 • V případě vlastní dopravy se během programu budete přesouvat vlastní dopravou.

VYHRAZUJEME SI PRÁVO NA:

 • Změnu termínu, resp. zrušení zájezdu při nedostatečném počtu zájemců min. 6 osob.
 • Změnu programu, změnu zjazďovaného úseku, zrušení programu při nedostatku přírodní vody, nebo velmi vysokém stavu vody, příp. v jiných neočekávaných událostech pokud instruktor uzná, že by mohla být ohrožena skupina příp. jednotlivec.
 • Vyřazení osoby z programu (ze skupiny) / rafting (z ráfků člunu) / canyoning (ze skupiny) pod vlivem alkoholu nebo jiných omamných látek, pokud instruktor uzná, že by mohla být ohrožena skupina příp. jednotlivec bez nároku na vrácení peněz za danou službu.
Zobrazit celý popis

Rychlé fakty

3x rafting, 2x výlet

stan s matrací

polopenze

vastná, mikrobus ck,

léto od 15 let

WW II - IV

Fyzická náročnost

LehkýNáročný

Plán cesty

Program SPECIÁL organizujeme od pondělí do čtvrtka a od čtvrtka do neděle.             termíny ZDE

 

 • 1. den CESTA DO SLOVINSKA do naší základny příp. s CK RAFTOVANIE. Naší mikrobusovou dopravou z Bratislavy - Hlavní vlakové nádraží. Pokud jdete vlastní dopravou, setkáváme se v 19:00 v kempu Kovac, kde bude UVÍTANÍ, UBYTUJETE se v našich rodinných stanech Husky, dáme si welcome drink a DOSTANETE INFO o přesném programu.
 • 2. den SNÍDANĚ, RAFTING + instruktáž o ovládání raftových člunu a povelů, na oběd se zastavíme v místní restauraci. Pak nás ještě čeká prohlídka kaňonu Velika Korita + koupání, historická pevnost Kluže, nahlédneme do 60 metrů hlubokého kaňonu Koritnica a do kaňonu Učja. Večer si uděláme GRILOVAČKU a volný program.
 • 3. den SNÍDANĚ, RAFTING a na oběd se zastavíme v místní restauraci, prohlídka vodopádů Koziak, prohlídka známého mostu Napoleon (výška 22m), prohlídka vojenských bunkrů z 1. sv. války, zastávka u vodopádu Boka s výškou 106m, VEČERNÍ GRILOVAČKA a volný program.
 • 4. den SNÍDANĚ, RAFTING, oběd v místní restauraci, VRÁCENÍ VYBAVENÍ, KONEC PROGRAMU a přesun na Slovensko příp. do Chorvatska k moři, domů ....

Možnost DOPLNENÍ PROGRAMU a INDIVIDUÁLNÍHO PROGRAMU je v pondělí, čtvrtek a v neděli příp. po dohodě u nás v CK telefonicky popř. e-mailem.

Podmínka vlastní doprava, respektive při plném obsazení mikrobusu CK lze doobjednat program navíc do programu XXL, ŠPECIÁL ...

 

 • rafting 45€ /os.
 • kaňoning 45€ /os.
 • ZIP LINE 55€ /os.
 • kajaking 60€ /os.
 • Paddle board - SUP 60€ /os.

KOD SPECIÁL v ceně ještě zahrnuje - 3x snídaně, 2x večerní grilovačka, pronájem stanu + nafukovací matrace, tričko raftování na památku, fotodokumentaci organizátorem z programu / cca 10 fotek z turnusu /, obsáhlé fakultativní výlety s instruktorem.

Kupní-prodejní smluvní vztah mezi objednatelem a dodavatelem (raftování s.r.o.), vzniká po připsání zálohové platby na účet raftování s.r.o., na základě přijaté objednávky zájezdu a zálohové FA.

 

UPOZORNĚNÍ: Během sezóny 2020 na programu Slovinsko Soca budou točit záběry do filmového dokumentu o CK raftování, o programu / program a o cestování během sezóny 2020 na kterém můžete během programu být i vy součástí. Pokud byste nechtěli být součástí dokumentu informujte nás předem. Za pochopení děkujeme.

 

Poplatky na místě:
Kemp: 1 Euro / žeton za sprchu.
Vstup vodopád Kozjak: 4 Eura / dospělá osoba.

 

CENA PROGRAM RAFTING / CANYONING ZAHRNUJE: raftových člun, místo v raftu, kompletní raftovou / canyoningovu výstroj (záchranná vesta, přilba, pádlo, neopren, neoprenové boty, bundička, sedák na canyoning). Certifikovaný instruktor v raftových člunu / canyoning. Komplet zaškolení / instruktáž před raftingem. Teorie pádlování, bezpečnost, instruktáž o ovládání raftových člunu, povelů, instruktáž o chování na divoké vodě v případě převrácení, zkouška plavání na Házečky v proudu, rafting na řece Soča. Instruktáž před vstupem do Canyonu, canyoning Sušec, místní poplatky za rafting / canyoning. Dopravu na místě: přepravu osobních věcí, případně přepravu vodičů k vlastnímu autu. Přesun raftových člunů a technického materiálu během celého průběhu akce.

 

Upozornění / podmínky zájezdu / Organizátor zájezdu si vyhrazuje právo na:
- Změnu termínu, resp. zrušení zájezdu při nedostatečném počtu zájemců min. 6 osob ve skupině.
- Změnu programu, změnu zjazďovaného úseku rafting / canyoning nebo zrušení programu rafting / canyoning při nedostatku přírodní vody, nebo velmi vysokém stavu vody příp. v jiných neočekávaných událostech pokud instruktor uzná, že by mohla být ohrožena skupina příp. jednotlivec bez nároku vrácení peněz za danou službu.
- Vyřazení osoby z programu (ze skupiny) / rafting (z ráfků člunu) / canyoning (ze skupiny) pod vlivem alkoholu nebo jiných omamných látek pokud instruktor uzná, že by mohla být ohrožena skupina příp. jednotlivec bez nároku na vrácení peněz za danou službu.

 

veslá

Hodnocení zájezdu

Hanča Masaříková

Hodnocení:

Děkujeme vám všem za nezapomenutelné zážitky na vodě bylo to opravdu úžasné a jste všichni skvělí jde vidět že svou práci děláte opravdu srdcem.A hlavně nejvíc děkujeme našemu skvělému instruktorovi Šimonkovi,který se o nás staral naprosto dokonale hlavně díky němu to bylo tak skvělé Šímo DĚKUJEME..Doufám že se zase někdy sejdeme na vodě mějte se a smějte se jako do teď ;-)

Eva Fonšová

Hodnocení:

Dekujeme za skvele ctyri dny plne zazitku....vysoce profesionalni a pri tom lidsky pristup vsech instruktoru....Aja..Mira..Lukase..Tomase..velke DIKY kluci...a take velke diky za to,ze jedine cesce v te slovenske bande jste pomohli prekonat neskutecny strach az k tomu,ze ji to vazne bavilo a mohla si skrtnout dalsi bod se seznamu ... A Vy co jeste vahate...nevahejte ...stoji to za to!!

Jolika Jullie Makraiová

Hodnocení:

Znova som sa presvedcila, ze neskutocnaaaa paraaada ... na jar idem znova.

Veronika Kotyk

Hodnocení:

Díky za netradiční zážitky, adrenalin, skvělé instruktory, prostě parádní dovča, na kterou se bude dlouho vzpomínat!!!! Těšíme se na fotky !!!!:-))))))

Hodnocení zájezdu