Zajíma tě neco konkrétního?

+421 903 72 77 33

info@socarafting.cz

RAFTING NA ŘECE SOČA - PROGRAM SPECIÁL
Čistě paddleboardový program na řece Soča kombinovný poznáváním okolí Bovce

 

PROGRAM PADDLEBOARD CAMP se skládá ze tří dnů základů Paddleboardingu na řece Soča s komplet programem. Během programu Vás vezmeme na divokou vodu, kde Vám předáme všechny naše zkušenosti ohledně paddleboardingu. Jezdit budeme na paddlebordech vhodných pro divokou vodu. K dispozici bude kompletní vybavení na vodu a instruktor. Ukážeme Vám kromě krásné přírody i různé techniky pádlování, záchrany a všeho, co budete potřebovat vědět při splavování Triglavského národního parku. Večer si uděláme nějaké dobroty na grilu v příjemné horské atmosféře v lůně přírody.

 

    

 

Cena programu zahrnuje:
• 3x paddleboard s komplet s vodáckym vybavením, 1x výlet
• 3x snídaně, 2x večerní grilovačka
• neoprenový oblek, bundičku, boty, plovací vestu a přilbu
• pronájem stanu + nafukovací postel
• tričko raftování
• fotodokumentaci

 

Cena programu nezahrnuje:
• oběd 
• dopravu mikrobusem
• cestovní pojištění na rafting a canyoning
• storno pojištění zájezdu, 4€ poplatek vstup na vodopad Koziak
• spacák, polštář

 

 


PADDLEBOARD CAMP je program pre ludí čo chcú zažiť paddleboarding aj na tečúcej vode a naučiť sa niečo nové. Ukážeme Vám rôzne techniky a splavíme tie najkrajšie úseky rieky Soča. Kemp je určený pre úplných začiatočníkov, ale ani mierne pokročilí sa nebudú nidiť a určite sa veľa naučia.

 

    

 

 


VÝLETY na našich zájezdech Vás vezmeme na místa, která jsou buď krásná nebo něčím zajímavé. V oblasti je nespočet přírodních krás (vždyť je to Triglavský národní park), ale i historie je velmi zajímavá a v oblasti je velké množství bunkrů, pevností nejen z 1. světové války.

 

    

 


UBYTOVÁNÍ je v naší raftové základně přímo u řeky Soča v městečku Bovec v kempu KOVAC. Moderní rodinný kemp, krásná příroda, velké rodinné stany HUSKY, nafukovací matrace (postele), společenský stan a ohniště jsou zárukou přežití krásného pobytu v přírodě. * Na kempování je třeba si přinést spacák, nejlépe KOMFORT do - 5, polštář a nějakou přikrývku, deku pod sebe.

 

    

 


STRAVA v ceně jsou 3x raftové snídaně, 2x večerní grilovačka, teplé nápoje jako káva, čaj během celého programu FREE tedy stále dostupné a v ceně, obědy řešíme v místních restauracích, kde se cena za oběd pohybuje okolo 15-20 € / osoba. Asi 150m od naší základny je restaurace a 3 km je Merkator což jsou místní potraviny.

 

    

 


DOPRAVA mikrobusová od naší CK RAFTOVANIE je z Bratislavy - Hlavní vlakové nádraží (* většinou odchod z Bratislavy v 13:00 hod., příjezd do Bratislavy 20:00 hod., samozřejmě pokud vše půjde podle plánu. Pokud máte vlastní auto, múžete si ho nechat u nás v Čunove. Cena je 89 € / osoba. Pokud mají klienti na zájezdu vlastní dopravu, je třeba počítat s tím, že během celého programu se přesouváte svými auty a logistiku zajišťuje naše CK.

 

    

 


POJIŠTĚNÍ proti úpadku, naše cestovní kancelář je pojištěna přes UNION a také přes tuto pojišťovnu nabízíme zdravotní pojištění na rizikové sporty, což je rafting a canyoning. Cena je 5,00 € / osoba / den.

 


DOPLATKY v kempu máme sprchy na žetony, cena je 1 € / žeton na 4,5 minuty.

 

 


CHTĚLI BYSTE NĚCO SPECIÁLNÍHO? DOPLNIT PROGRAM O ZIPLINE, KAJAKOVÁNÍ
PŘÍP. SPECIÁLNÍ CATERING? POKUD ANO

 

KONTAKTUJTE NÁS e-mail: info@socarafting.cz, telefon: +421 911 305 961, +421 903 72 77 33


PODMÍNKY:

 • Nutnost umět plavat!
 • Minimální věk 15 let.
 • Minimální výška hladiny na rafting.
 • Rezervace termínu e_mailom / zasláním objednávky.
 • Minimální počet zájemců.
 • Podpis reversu - prohlášení o účasti na programu na vlastní zodpovědnost. Pro osoby mladší 18 let podepisují reverz rodiče příp. zákonný zástupce.
 • Klient je za zapůjčený materiál zodpovědný. V případě ztráty nebo vážného poškození je povinen tento materiál uhradit v plné výši.
 • Storno zájezdu - storno dárkové poukázky platí dle všeobecných obchodních podmínek / smluvní podmínky CK raftování.
 • V případě vlastní dopravy se během programu budete přesouvat vlastní dopravou.

VYHRAZUJEME SI PRÁVO NA:

 • Změnu termínu, resp. zrušení zájezdu při nedostatečném počtu zájemců min. 6 osob.
 • Změnu programu, změnu zjazďovaného úseku, zrušení programu při nedostatku přírodní vody, nebo velmi vysokém stavu vody, příp. v jiných neočekávaných událostech pokud instruktor uzná, že by mohla být ohrožena skupina příp. jednotlivec.
 • Vyřazení osoby z programu (ze skupiny) / rafting (z ráfků člunu) / canyoning (ze skupiny) pod vlivem alkoholu nebo jiných omamných látek, pokud instruktor uzná, že by mohla být ohrožena skupina příp. jednotlivec bez nároku na vrácení peněz za danou službu.
Zobrazit celý popis

Rychlé fakty

3x paddleboarding, 1x výlet

stan s matrací

polopenze

vastná, mikrobus ck,

léto od 15 let

WW II - IV

Fyzická náročnost

LehkýNáročný

Plán cesty

Program PADDLEBOARD CAMP 2022 organizujeme od PONDELKA do ŠTVRTKA a od ŠTVRTKA do NEDEĽE.           termíny TU

 

 • 1. deň PRESUN DO SLOVINSKA do našej základne CK Raftovanie z Bratislavy - Hlavná vlaková stanica. Ak idete vlastnou dopravou stretávame sa o 19:00 v kempe Kovac, kde bude PRIVÍTANIE, UBYTUJETE SA v našich rodinných stanoch Husky, dáme si welcome drink a DOSTANETE INFO o ďalšom programe.

 • 2. deň RAŇAJKY, kompletná inštruktáž na PADDLEBOARDING, prevzatie výstroje a vybavenia. Preberieme základy a všetko si vyskúšate. OBED a po obede PADDLEBOARDING . Večer si spravíme večernú GRILOVAČKU a voľný program.

 • 3. deň RAŇAJKY, RPADDLEBOARDING, OBED po obede si spravíme prehliadku VODOPÁDU KOZIAK, prehliadka známeho mostu Napoleon (výška 22m), prehliadka vojenských bunkrov z 1. sv. vojny, zastávka pri vodopáde Boka výška 106m, VEČERNÁ GRILOVAČKA a voľný program. Možnosť doplnenia programu o RAFTING, KAŇONING, ZIPLIE a iné.

 • 4. deň RAŇAJKY, PADDLEBOARDING, ODOVZANIE VYBAVENIA, KONIEC PROGRAMU a presun na Slovensko príp. do Chorvátska k moru, domov ....

 • rafting 55€ /os.
 • kaňoning 55€ /os.
 • ZIP LINE 65€ /os.
 • kajaking 60€ /os.

 

PADDLEBOARD CAMP v cene ešte zahŕňa – 3x raňajky, 2x večerná grilovačka, prenájom stanu + nafukovací matrac, tričko Raftovanie na pamiatku, fotodokumentáciu organizátorom z programu / cca 10 fotiek z turnusu /, obsiahle fakultatívne výlety s inštruktorom.

 

Kúpno-predajný zmluvný vzťah medzi objednávateľom a dodávateľom ( Raftovanie s.r.o.), vzniká po pripísaní zálohovej platby na účet Raftovanie s.r.o., na základe prijatej objednávky zájazdu a zálohovej FA.

 

Upozornenie / podmienky zájazdu / Organizátor zájazdu si vyhradzuje právo na:
- Zmenu termínu, resp. zrušenie zájazdu pri nedostatočnom počte záujemcov min. 6 osôb v skupine.
- Zmenu programu, zmenu zjazďovaného úseku rafting / canyoning, alebo zrušenie programu rafting / canyoning pri nedostatku prírodnej vody, alebo veľmi vysokom stave vody príp. v iných neočakávaných udalostiach ak inštruktor uzná, že by mohla byť ohrozená skupina príp. jednotlivec bez nároku vrátenia peňazí za danú službu.
- Vyradenie osoby z programu ( zo skupiny ) / rafting ( z rafového člna ) / canyoning ( zo skupiny ) pod vplyvom alkoholu, alebo iných omamných látok ak inštruktor uzná, že by mohla byť ohrozená skupina príp. jednotlivec bez nároku na vrátenie peňazí za danú službu.

 

veslá

Hodnocení zájezdu

Vaclav Savr

Hodnocení:

Nelze najit zadne slabe misto. Bezpecnost, organizace, pristup, profesionalita i zkusenost, vse na nejvyssi urovni, skvele. I sranda byla :-) Takze dekujeme, prejem at se dari a verim se jsme se nevideli naposled! Hezke dny vsem...

Hanča Masaříková

Hodnocení:

Děkujeme vám všem za nezapomenutelné zážitky na vodě bylo to opravdu úžasné a jste všichni skvělí jde vidět že svou práci děláte opravdu srdcem.A hlavně nejvíc děkujeme našemu skvělému instruktorovi Šimonkovi,který se o nás staral naprosto dokonale hlavně díky němu to bylo tak skvělé Šímo DĚKUJEME..Doufám že se zase někdy sejdeme na vodě mějte se a smějte se jako do teď ;-)

Eva Fonšová

Hodnocení:

Dekujeme za skvele ctyri dny plne zazitku....vysoce profesionalni a pri tom lidsky pristup vsech instruktoru....Aja..Mira..Lukase..Tomase..velke DIKY kluci...a take velke diky za to,ze jedine cesce v te slovenske bande jste pomohli prekonat neskutecny strach az k tomu,ze ji to vazne bavilo a mohla si skrtnout dalsi bod se seznamu ... A Vy co jeste vahate...nevahejte ...stoji to za to!!

Jolika Jullie Makraiová

Hodnocení:

Znova som sa presvedcila, ze neskutocnaaaa paraaada ... na jar idem znova.

Veronika Kotyk

Hodnocení:

Díky za netradiční zážitky, adrenalin, skvělé instruktory, prostě parádní dovča, na kterou se bude dlouho vzpomínat!!!! Těšíme se na fotky !!!!:-))))))

Hodnocení zájezdu