Zajíma tě neco konkrétního?

+421 903 72 77 33

info@socarafting.cz

NAFUKOVACÍ KAJAK & KANOE XXL

Raftování na jedno až dvoumístných raftových lodích za doprovodu profesionálního instruktora.

 

PROGRAM KAJAK & KANOE XXL je rafting na nafukovacích mini raftech tzv. R2, K1, K2 s kombinací canyoningu. Tento program je určen pro výborné plavce a vodáky, který chtějí jít na vodu v raftové lodi bez instruktora.

 

 

    

 

Cena programu zahrnuje:
• 2x rafting, 2x výlet, 1x canyoning
• 3x snídaně, 2x večerní grilovačku
• neoprenový oblek, bundičku, boty, plovací vestu, přilbu a sedák na canyoning
• pronájem stanu + nafukovací postel
• tričko raftování
• fotodokumentaci
• výlet s instruktorem


Cena programu nezahrnuje:
• obědy v místních restauracích
• dopravu mikrobusem
• cestovní pojištění na rafting a canyoning
• storno pojištění zájezdu
• spacák, polštář, 
4€ poplatek vstup na vodopad Koziak

 


    

 

RAFTING R2, K1, K2 u tohoto programu od nás dostanete dvojmístnou kani Baraka nebo nafukovací kajak K1 nebo K2. Raftujete vždy s celou skupinou. Od naší CK máte k dispozici instruktora, který Vás prověří a podle toho zvolí na řece nejbezpečnější trasu. Jenže instruktor nebude sedět v lodi, ale bude Vás koordinovat buď z břehu, jiného raftového člunu či z kajaku.

 

Vždy před těžším úsekem zastavíte dostanete instrukce, co a kde je třeba udělat. Vždy vás jistíme, ale především je to vše na Vás. Tento program nabízíme hlavně v letních měsících, kdy je vody méně a není tak rozbouřená.


Kromě raftování na miniraftech je program totožný s klasickým programem XXL, který je na velkých šestimístných lodích s instruktorem. Po raftingu následuje oběd a výlet na nejkrásnější místa v údolí Soče.

 

OBTÍŽNOST divoké vody záleží od daném měsíci, termínu a povětrnostních podmínkách. Ale většinou je to přibližně takto:

 

DUBEN, KVĚTEN, ČERVEN a ZÁŘÍ je vody více, což znamená vyšší obtížnost a vhodné pro dobré plavce a lidi, co mají rádi adrenalin. V těchto termínech jsou větší vlny, válce, prostě TOP.

ČERVENEC, SRPEN v těchto měsících je vody méně, voda je překrásně průhledná až do několika metrů. V těchto měsících se jezdí většinou spodní úsek a rafting v tomto období je vhodný i pro slabší plavce a děti.

 

    

 


CANYONING kdo má rád aquapark, tak ten si přijde na své v potoce Sušec. Začínáme menšími skoky, skluzavkami a končíme 12metrovou raketou. Uvidíš, že ani ten nejlepší architekt na světě by to nenavrhl lépe, než to vybudovala sama příroda.

 

    

 


VÝLETY na našich zájezdech Vás vezmeme na místa, která jsou buď krásná nebo něčím zajímavá. V oblasti je nespočet přírodních krás (vždyť je to Triglavský národní park), ale i historie je velmi zajímavá a v oblasti je velké množství bunkrů, pevností nejen z 1. světové války.

 

    

 


UBYTOVÁNÍ je v naší raftové základně přímo u řeky Soča v městečku Bovec, v kempu KOVAC. Moderní rodinný kemp, krásná příroda, velké rodinné stany HUSKY, nafukovací matrace (postele), společenský stan a ohniště jsou zárukou přežití krásného pobytu v přírodě. * Na kempování je třeba si přinést spacák, nejlépe KOMFORT do - 5, polštář a nějakou přikrývku, deku pod sebe.

 

    

 


STRAVA v ceně jsou 3x raftové snídaně, 2x večerní grilovačka, teplé nápoje jako káva, čaj během celého programu FREE, tedy stále dostupné a v ceně, obědy řešíme v místních restauracích, kde se cena za oběd pohybuje okolo 15-20 € / osoba. Asi 150m od naší základny je restaurace a 3 km je Merkator, což jsou místní potraviny.

 

    

 


DOPRAVA MIKROBUSOVÁ od naší CK RAFTOVANIE je z Bratislavy - Hlavní vlakové nádraží (* většinou odchod z Bratislavy je o 13:00 hod., příjezd do Bratislavy 20:00 hod. Samozřejmě pokud vše půjde podle plánu. Cena je 89 € / osoba.

DOPRAVA VLASTNÍ setkáváme se v 19:00 v kempu KOVAC v Bovci, příp. podle instrukcí které Vám zašleme před odjezdem na zájezd. Pokud klienti mají vlastní dopravu třeba počítat s tím, že během celého programu se přesouváte svými auty a logistiku zajišťuje naše CK. 

 

    

 


POJIŠTĚNÍ proti úpadku, je naše cestovní kancelář pojištěna přes UNION a také přes tuto pojišťovnu nabízíme zdravotní pojištění na rizikové sporty, což je rafting a canyoning. Cena je 5,00 € /osoba /den.

 


DOPLATKY v kempu máme sprchy na žetony, cena je 1 € /žeton na 4,5 minuty.

 


CHTĚLI BYSTE NĚCO SPECIÁLNÍ? DOPLNIT PROGRAM O ZIPLINE, KAJAKOVÁNI
PŘÍP. SPECIÁLNÍ CATERING? POKUD ANO

 

KONTAKTUJTE NÁS e-mail: info@socarafting.cz, telefon: +421 911 305 961, +421 903 72 77 33


PODMÍNKY:

 • Nutnost umět plavat!
 • Minimální věk 15 let.
 • Minimální výška hladiny na rafting.
 • Rezervace termínu e_mailom / zasláním objednávky.
 • Minimální počet zájemců.
 • Podpis reversu - prohlášení o účasti na programu na vlastní zodpovědnost. Pro osoby mladší 18 let podepisují reverz rodiče příp. zákonný zástupce.
 • Klient je za zapůjčený materiál zodpovědný. V případě ztráty nebo vážného poškození je povinen tento materiál uhradit v plné výši.
 • Storno zájezdu - storno dárkové poukázky platí dle všeobecných obchodních podmínek / smluvní podmínky CK raftování.
 • V případě vlastní dopravy se během programu budete přesouvat vlastní dopravou.

VYHRAZUJEME SI PRÁVO NA:

 • Změnu termínu, resp. zrušení zájezdu při nedostatečném počtu zájemců min. 6 osob.
 • Změnu programu, změnu zjazďovaného úseku, zrušení programu při nedostatku přírodní vody, nebo velmi vysokém stavu vody, příp. v jiných neočekávaných událostech pokud instruktor uzná, že by mohla být ohrožena skupina příp. jednotlivec.
 • Vyřazení osoby z programu (ze skupiny) / rafting (z ráfků člunu) / canyoning (ze skupiny) pod vlivem alkoholu nebo jiných omamných látek, pokud instruktor uzná, že by mohla být ohrožena skupina příp. jednotlivec bez nároku na vrácení peněz za danou službu.
Zobrazit celý popis

Rychlé fakty

2x rafting na kanoe, 2x výlet, 1x kaňoning

stan s matrací

popopenze

vlastná, mikrobusem ck,

léto od 15 let

WW II - IV

Fyzická náročnost

LehkýNáročný

Plán cesty

Program na nafukovacím KAJAKU a KÁNOI XXL organizujeme od pondělí do čtvrtka a od čtvrtka do neděle. termíny ZDE

• 1. den PŘESUN DO SLOVINSKA do naší základny CK RAFTOVANIE z Bratislavy - Hlavní vlakové nádraží. Pokud jdete vlastní dopravou, setkáváme se v 19:00 v kempu Kovac, kde bude UVÍTÁNÍ, ubytujete se v našich rodinných stanech Husky, dáme si welcome drink a DOSTANETE INFO o dalším programu.

• 2. den SNÍDANĚ, RAFTING na R2 příp. K1, K2 + instruktáž o ovládání raftových člunu a povelů, na oběd se zastavíme v místní restauraci. Pak nás ještě čeká prohlídka kaňonu Velika Korita + koupání, historická pevnost Kluže, nahlédneme do 60 metrů hlubokého kaňonu Koritnica a do kaňonu Učja. Večer si uděláme grilovačka a volný program.

• 3. den SNÍDANĚ, RAFTING na R2 příp. K1, K2 a na oběd se zastavíme v místní restauraci, prohlídka vodopádů Koziak, prohlídka známého mostu Napoleon (výška 22m), prohlídka vojenských bunkrů z 1. svetové války, zastávka u vodopádu Boka s výška 106m, večerní grilovačka a volný program.

• 4. den SNÍDANĚ, canyoning v soutěsce Sušec, oběd v místní restauraci, VRÁCENÍ VYBAVENÍ, KONEC PROGRAMU a přesun na Slovensko příp. do Chorvatska k moři, domů ....

 

 

Cena ještě zahrnuje - 3x snídaně, 2x večerní grilovačka, pronájem stanu + nafukovací matrace, tričko raftování na památku, fotodokumentaci organizátorem z programu / cca 10 fotek z turnusu /, obsáhlé fakultativní výlety s instruktorem.


Kupní-prodejní smluvní vztah mezi objednatelem a dodavatelem (raftování s.r.o.), vzniká po připsání zálohové platby na účet raftování s.r.o., na základě přijaté objednávky zájezdu a zálohové FA.


UPOZORNĚNÍ: Během sezóny 2023 na programu budou točit záběry do filmového dokumentu o CK raftování, o programu / program a o cestování během sezóny 2023 na kterém můžete během programu být i vy součástí. Pokud byste nechtěli být součástí dokumentu informujte nás předem. Za pochopení děkujeme.


Poplatky na místě:
Kemp: 1 Euro / žeton za sprchu.
Vstup vodopád Kozjak: 4 Eura / dospělá osoba.


CENA PROGRAM ZAHRNUJE: kajak, kompletní výstroj (záchranná vesta, přilba, pádlo, neopren, neoprenové boty, bundička, špricka). Certifikovaný instruktor. Komplet zaškolení / instruktáž. Teorie pádlování, bezpečnost, instruktáž o ovládání kajaku, povelů, instruktáž o chování na divoké vodě v případě převrácení, zkouška plavání na Házečky v proudu, na řece Soča. Dopravu na místě: přepravu osobních věcí, případně přepravu vodičů k vlastnímu autu. Přesun raftových člunů a technického materiálu během celého průběhu akce.


Upozornění / podmínky zájezdu / Organizátor zájezdu si vyhrazuje právo na:
- Změnu termínu, resp. zrušení zájezdu při nedostatečném počtu zájemců min. 6 osob ve skupině.
- Změnu programu, změnu zjazďovaného úseku nebo zrušení programu při nedostatku přírodní vody, nebo velmi vysokém stavu vody příp. v jiných neočekávaných událostech pokud instruktor uzná, že by mohla být ohrožena skupina příp. jednotlivec bez nároku vrácení peněz za danou službu.
- Vyřazení osoby z programu (ze skupiny) / kajak (programu) pod vlivem alkoholu nebo jiných omamných látek pokud instruktor uzná, že by mohla být ohrožena skupina příp. jednotlivec bez nároku na vrácení peněz za danou službu.

veslá

Hodnocení zájezdu

Jan Maginec

Hodnocení:

Super typ na pohodovou,klidnou,ničím nerušenou rodinnou dovolenou:-) válečka na břehu proložená sem tam divokou,studenou vodou ,11m volným pádem do hlubiny či vymýšlením příběhu o lodní kotvě nacházející se nesmyslně u pevnosti...to vše a mnoho dalšího jsem zažil se svou rodinkou ve společnosti super instruktorů,prima party a čarokrásné přírody,díky všem za nezapomenutelné chvíle a jestli mohu přidávám ještě jednu *

Vít Koreček

Hodnocení:

Naprosto všechno tu psané je fakt. Já tam byl a vše viděl, madrace foukal a stany impregnoval. Doufám, že jste se ptali, jak se tahle skvělá rodina sešla?

marek

Hodnocení:

Chlapi , dobre to robíte. Panovala uvoľnená atmosféra a zároveň kvalitne organizovaná akcia. Človek sa nikam nenáhlil a zároveň všetko stihol. Máte v sebe ducha zábavy a zároveň zodpovednosti, to sa mi veľmi páčilo. Naučili ste nás základné vodácke veci a hneď sme ich aj využili a zistili, že voda aj keď ma 8C môže byť spríjemnením zábavy. Napr ked sa 50 m od cieľa na rovnej vode "náhle" pretočí čln. Ďakujem za perfektný víkend a zoznámenie sa s riekou Soča.

Laco

Hodnocení:

Ahojte. Ďakujem Vám za perfektnú akciu. Určite sa na rieku Soča vrátim. Nemám Vám čo vytknúť, všetko bolo skvelé, naplánovanie a program 100%, jedlo super, kemp čistý, partia zábavná. Bol som s Vami prvýkrát, ale nie posledný. Všetkým možným záujemcom vrelo odporúčam, perfektný zážitok. Nedá mi nespomenúť kvality inštruktora (Pala). Na rafte a canyoning je profesionálny a zodpovedný. Mimo akcií zas vtipný a spoločenský. Odporúčam a ďakujem.

Zuzana Hinduliaková

Hodnocení:

Ďakujem našim inštruktorom Ajovi a Jankovi za skvelý rafting a super zážitok. Bol to výborný trip, ktorý sme si celá rodinka užili naplno. Odporúčam aj ostatným, lebo my si to ešte zopakujeme :-)

Hodnocení zájezdu